|
De boekensite staat nog steeds in het teken van de 32e Detective en Thrillergids. Maar er is meer: Carel Peeters over de tentoonstelling 'Van dada tot surrealisme' in het Joods Historisch Museum: ‘Bravo! & Boem boem!' En er is ook een literaire kroniek over de nieuwe elitaire universiteit van Anthony Grayling. Daarnaast videoclips van de onlangs overleden Gill Scott-Heron en een update van de Meindert Talma-fanclub. En natuurlijk de lijstjes, de sterren en vele recensies.
LEES MEER
Vrij Nederland verloot kaarten voor Festival Classique!
Festival Classique viert feest! Het Haagse klassieke muziek festival bestaat 5 jaar en dat betekent: nog meer mooie klassieke muziek, op nog meer bijzondere Haagse locaties, tijdens een nog gezelliger festival. Vrij Nederland geeft voor beide late night concerten van The 5 Browns en The King’s Singers 5x2 kaarten weg.
Winnen? www.vn.nl/verloting
LEES MEER
Vrij Nederland schrijft wekelijks open, eigenzinnig en niet zelden geestig over politiek, cultuur en alles wat het leven de moeite waard maakt. Ontvang Vrij Nederland nu 12 weken lang voor slechts 15 euro. Uiteraard geheel vrijblijvend, na deze 12 weken wordt de bezorging automatisch stopgezet.
Hebben? http://www.vn.nl/Service/Abonnement/Proefabonnement.htm
LEES MEER
|